Dane firmy

Profil na linkedin


CleverAgency Przemysław Korszeń


Karpia 21a, 61-619 Poznań

Tel: 731 987 000

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Na stronie internetowej cleveragency.pl można zapoznać się z aktualną ofertą oraz najważniejszymi informacjami o agencji marketingowej specjalizującej się w realizacji skutecznych działań w Internecie. Klientami firmy są właściciele małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, którzy chcą zwiększyć obroty lub rozpoznawalność swojej marki.

Do najczęściej wybieranych usług należy między innymi prowadzenie profili na LinkedIn, Facebooku czy Instagramie. Pracownicy w ramach zlecenia opracują strategię oraz przygotują comiesięczny harmonogram publikacji, dodatkowo będą odpowiadali na pojawiające się komentarze czy wiadomości. Usługę można uzupełnić na przykład o prowadzenie płatnej kampanii w wyszukiwarce Google lub o opracowanie filmów czy zdjęć reklamowych na social media. 

Szczegóły każdej współpracy oraz jej ostateczny koszt wyceniany jest indywidualnie, po konsultacji i poznaniu potrzeb zleceniodawcy. W celu umówienia spotkania wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie internetowej agencji. 

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

Mensa Home


Słowiańska 22, Leszno

Przejdź do wpisu >

Foremski


Rynkowa 56, Przeźmierowo

Przejdź do wpisu >